To content (skip navigation)

Nauczyciele

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

Katarzyna Borowska

Jestem absolwentką Wydziału Edukacji UMFC w specjalności dyrygentura chóralna. Współpracę ze Szkołą Muzyczną Yamaha rozpoczęłam 15 lat temu i z wielką radością kontynuuję ją do dzisiaj już jako właściciel placówki na Ochocie. Prowadzę programy wczesnodziecięce oraz JMC, JXC.

Jestem mamą 4 wspaniałych córek, z którymi lubię spędzać czas na gotowaniu, graniu na instrumentach i śpiewaniu. Aktualnie przebywam na urlopie macierzyńskim.

Mateusz Borowski

Z wykształcenia i zawodu jestem kontrabasistą po AMFC (obecnie UMFC) w Warszawie. Od czasu studiów współpracowałem z orkiestrą Filharmonii Narodowej i wieloma innymi orkiestrami oraz zespołami muzycznymi. W trakcie studiów udało mi się stworzyć własne trio jazzowe z którym występowaliśmy w różnych klubach jazzowych w Warszawie takich jak Akwarium, Jazzownia Liberalna, TuTu Music Bar i innych. Po studiach rozpocząłem też pracę nauczyciela gry na różnych instrumentach.

Gram na kontrabasie, gitarze basowej, instr. klawiszowych, wiolonczeli. Od zawsze moją pasją była motoryzacja, więc z powodzeniem łączę jedno z drugim. Prowadzę dwa autorskie kanały w serwisie Youtube do których odwiedzenia i zasubskrybowania zapraszam.

Kanał muzyczny: https://www.youtube.com/uprightbassmatt/

Kanał motoryzacjyny: https://www.youtube.com/saturdaycarfever

Nauczyciel w programach: Keyboard FK / FKK, PMS gitara basowa

Natalia Kloc

Jestem studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na specjalności rytmika. Udzielam się muzycznie w różnych projektach, biorę udział w warsztatach muzycznych, jestem członkinią zespołu "Wołosatki" oraz występuję z wieloma artystami polskiej sceny, takimi jak Skaldowie, czy Jerzy Filar. Śpiewam, piszę własne piosenki i nieustannie próbuję sił na różnych instrumentach muzycznych.

Nauczyciel w programach: JMC, JSFC.